(097) 971 78 70 (063) 631 83 37
Замовити дзвінок

УТЕПЛЕННЯ СТІН У МИКОЛАЄВІ

Наша компанія надає послуги з утеплення стін різними матеріалами, які дадуть вам змогу зберегти тепло у вашій квартирі або будинку цілий рік.

Утеплення стін проводиться з використанням найкращих і найбільш підходящих для вас матеріалів, що дає змогу заощадити ваші витрати на ці роботи й отримати найкращий результат.

Причини необхідності утеплення стін

Насамперед, утеплення стін благотворно позначається на ваших витратах на опалення, особливо в зимовий період. Ми підрахували, що за час опалювального періоду зовнішні стіни випускають на вулицю 35% всього тепла, яке поставляється вам, що означає, що істотну частину грошей ви витрачаєте даремно.

Якщо ваша квартира розташована на розі будинку, даремні витрати ще більше збільшуються. Однак про це мало хто замислюється доти, доки рахунки за опалення не зростають до межі.

Через що так відбувається?

Більшість будинків будуються сьогодні без розрахунків теплозбереження приміщень, через що некоректно підібрані матеріали випускають частину тепла на вулицю, знижуючи його рівень у квартирі, збільшуючи витрати на обігрів. У цій ситуації найкращим виходом є зовнішнє утеплення стін.

Плюси утеплення будинків і квартир:

  • збереження тепла - утеплення квартири дасть вам змогу знизити тепловіддачу на вулицю і зберегти затишок у домі;
  • економія - зменшення тепловіддачі дає змогу зберегти тепло у квартирі, а отже, зменшує ваші витрати на підтримання в будинку комфортної температури. На думку багатьох, хто вже утеплив свої квартири, витрати на ці роботи повертаються протягом кількох років;
  • відсутність вогкості - збереження тепла допоможе також уникнути відволожування стін приміщень і появу затхлого запаху та грибка.

Матеріали, що використовуються для утеплення будинків і квартир

Ми виробляємо утеплення будинку із зовнішнього боку, щоб не допустити втрати тепла через неправильно підібраний матеріал стін і відсутність обліку їхнього теплозбереження. Основним утеплювальним матеріалом слугує пінопласт, який прекрасно зберігає тепло і є стійким до багатьох погодних умов, включно з дощем, снігом і високими температурами. Пінопласт кріпиться до зовнішньої стіни будівлі за спеціальною технологією, що дозволяє надійно утеплити стіни. Поверх пінопласту закріплюється армована сітка, поверх якої наноситься штукатурка. За бажанням клієнта на базовий шар штукатурки може бути нанесено шар фасадної штукатурки.

Ціна питання: вартість проведення робіт з утеплення стін

Вартість проведення робіт такого роду залежить насамперед від обсягу і складності. Так, висотні роботи з утеплення фасадів проводяться з викликом промислових альпіністів, що дещо підвищує їхню ціну. Крім того, ціна залежить від необхідної кількості матеріалу.

Ми допоможемо зробити Ваш дім теплим і затишним!

Вы мечтаете утеплить дом или квартиру?

БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

 

(097) 971 78 70     (063) 631 83 37

Замовити послугу

Утеплення

Квартир та будинків

 

 

Ми допоможемо зробити Ваш будинок теплим та затишним!

Ми в соціальних мережах:

Scroll to top