(097) 971 78 70 (063) 631 83 37
Замовити дзвінок

ФАСАДНА СИСТЕМА У МИКОЛАЄВІ

 

Наша компанія займається проведенням фасадних робіт для захисту стін будівель від зовнішніх впливів. Фасадні роботи проводяться з використанням найкращих матеріалів, що дає змогу вам зробити будівлю більш затишною, утеплити її і прикрасити. Крім фасадних, цей вид робіт включає ще облицювання даху для недопущення нанесення йому шкоди різними небажаними погодними умовами.

Принцип роботи різних фасадних систем

Головне, що відрізняє будинки з фасадними системами від звичайних, це те, що фасади забезпечують безперервне продування стін через вільну і постійну циркуляцію повітря, і це робить матеріали та елементи будівлі більш довговічними. Завдяки постійній і вільній вентиляції, для встановлення фасадної системи не потрібні будь-які спеціальні погодні умови, а монтаж її може проводитися і на вологі вихідні поверхні, і на поверхні не найкращої якості.

Види фасадних систем

Навісні вентильовані фасади

Цей вид фасадів монтується за допомогою кріплення фасадних плит на нержавіючий каркас до перекриття або несучого шару стіни. Даний вид фасаду забезпечує вентиляцію стіни і позбавляє від конденсату і вологи на її зовнішній поверхні.

Світлопрозорі фасадні системи

Вони особливо гарні тоді, коли будівля має бути освітлена додатково природним світлом, адже вони пропускають світло сонця і при цьому захищають від негоди.

Фасадні системи мокрого типу

Цей вид фасадів забезпечує хороше утеплення стін. Його зовнішній вигляд можна оцінити лише після остаточного висихання шарів штукатурки, крім того, для забезпечення більш красивого вигляду будівель фасадні системи мокрого типу можуть пофарбувати.

Шарувата кам'яна кладка

Виконання фасаду в такий спосіб має беззаперечні плюси у вигляді економічності робіт, гарного утеплення і захисту стін, а також красивого зовнішнього вигляду.

Дерев'яна фасадна система з колод

Дерево краще зберігає тепло, завдяки чому таке утеплення фасадів використовується в основному в заміських будинках.

Фасадна система з сендвіч-панелями

Цей вид облицювання будівель користується популярністю в містах завдяки своїй дешевизні, красі та екологічності.

Ціна виконання фасадних робіт

Розцінки на фасадні роботи залежать насамперед від того, який вид облицювання вибере замовник і які матеріали, відповідно, будуть підібрані, виходячи з його переваг, погодних умов, від яких необхідно захистити стіни будівлі. Крім того, ціна фасадних робіт залежить від їхньої складності та обсягів. Ясна річ, невелика площа роботи коштуватиме дешевше, ніж облицювання багатоповерхової будівлі. Додаткове утеплення, якому сприяє монтаж фасадної системи, забезпечить затишок у будинку.

Ми допоможемо зробити Ваш будинок теплим та затишним!

Вы мечтаете утеплить дом или квартиру?

БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

 

(097) 971 78 70     (063) 631 83 37

Замовити послугу

Утеплення

Квартир та будинків

 

 

Ми допоможемо зробити Ваш будинок теплим та затишним!

Ми в соціальних мережах:

Scroll to top